Відзначення в громаді Дня фізичної культури і спорту

Дата: 10.09.2021 16:46

Фото без опису09 вересня - 10 вересня на майданчику із штучним покриттям на базі Павлівського ліцею проведені змагання  з міні-футболу, приурочені до Дня фізичної культури і спорту, серед гімназій та ліцеїв Павлівської сільської ради.

В змаганнях взяли участь команди із гімназії с.Старий Порицьк – філії Павлівського ліцею, гімназії с.Трубки – філії Павлівського ліцею, гімназії с.Милятин імені Михайла Грицюка – філії Павлівського ліцею, гімназії с.Топилище, гімназії с.Жашковичі, Павлівського ліцею, ліцею с.Луковичі, ліцею імені Сергія Дармофала с.Колона, ліцею с.Риковичі.

Матчі видалися видовищними та, по-спортивному, запеклими.

За підсумками змагань серед гімназій

І місце виборола команда гімназії с.Трубки – філії Павлівського ліцею (вчитель Поліщук Микола Григорович)

ІІ місце – команда гімназії с.Милятин імені Михайла Грицюка – філії Павлівського ліцею (вчитель Комзюк Василь Петрович)

ІІІ місце – команда гімназії с.Топилище (вчитель Кузьмич Андрій Петрович)

За підсумками змагань серед ліцеїв

І місце виборола команда Павлівського ліцею (вчителі Секунда Олег Йосипович, Секунда Оксана Євгеніївна)

ІІ місце – команда ліцею с.Луковичі (вчителі Недбайло Руслан Федотович, Недбайло Володимир Володимирович)

ІІІ місце – команда ліцею імені Сергія Дармофала с.Колона (вчитель Поліжак Алла Олексіївна)

Переможці змагань відзначені грамотами, вчителі фізичної культури – подяками Павлівської сільської ради.

Зичимо юним спортсменам та їх наставникам здоровя, сил, витримки та олімпійської наснаги, хай будь-які змагання загартовують дух перемоги і вчать впевнено йти до своєї мети.

До Дня фізичної культури і спорту в рамках проведення Всеукраїнського олімпійського уроку та Олімпійського тижня в закладах освіти громади проводились різноманітні спортивно-масові заходи.