Творчі колективи Павлівщини – учасники Обласного фестивалю повстанської та стрілецької пісні «За волю України»

Дата: 12.09.2021 18:45

Фото без опису12 вересня, під стінами Новозагорівського монастиря Локачинської територіальної громади відбувся Обласний фестиваль повстанської та стрілецької пісні «За волю України», присвячений 78-й річниці нерівного бою воїнів УПА (чоти «Берези») з фашистськими загарбниками. Традиційно захід розпочався біля пам’ятного знаку борцям за самостійну соборну Україну із панахиди за загиблими воїнами, хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника загиблим. Дійство продовжилося на сцені фестивалем повстанських та стрілецьких пісень «За волю України!», у якому цьогоріч брали участь до тридцяти кращих аматорських колективів – вокально-хорових, музичних фольклорних ансамблів закладів культури територіальних громад області.  Павлівщину представляли народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив «Берегиня» БК Жашковичі (керівник Наталія Мельничук) та вокальний ансамбль української пісні «Вінок з барвінку» клубу с.Радовичі (керівник Зоя Гурська). За участь у фестивалі колективи відзначені Дипломами управління культури, з питань релігій на національностей Волинської облдержадміністрації.