Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”

Дата: 02.12.2021 10:07

З метою привернення уваги суспільства до актуальних проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, в рамках Всеукраїнської  акції 16 днів проти насильства” , за сприяння   Іваничівської  районної філії Волинського обласного центру зайнятості був проведений тематичний захід у Павлівській ОТГ.  До участі долучилися соціальні партнери  громади, поліції та правової допомоги.

“Не мовчи”,  будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

Учасники ознайомилися з інформацією про діяльність "гарячих ліній" психологічної допомоги та протидії насиллю:

• 1578 – з питань протидії торгівлі людьми;
  • 1588 – з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству дітей;
  • 0800505501 (безкоштовно зі стаціонарних);
  • 527 (безкоштовно з мобільних) – з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів.