Привітали ветеранів та пенсіонерів міліції органів внутрішніх справ України

Дата: 20.12.2021 10:04

20 грудня 2021 року  виповнюється 30 років органів внутрішніх справ України. З цієї нагоди   в актовій залі відділу поліцейської діяльності №1 (смт  Іваничі) Володимир-Волинського РВП  ГУНП у Волинській області відбувся візит шани з нагоди Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів Міністерства внутрішніх справ.

Привітати винуватців свята зібрались керівники територіальних громад, голова Іваничівської  ради ветеранів та пенсіонерів міліції та національної поліції України Волинської області Геннадій Чупахін та начальник  відділу поліцейської діяльності №1 (смт  Іваничі) Володимир-Волинського РВП  ГУНП у Волинській області Сергій Головенко.

Зі словами щирих вітань  до учасників урочистостей звернулася керуюча справами (секретар) виконавчого комітету  Олена Гусар  та вручила грамоти від імені сільського голови Андрія Сапожника ветеранам та пенсіонерам міліції: підполковнику міліції Сапожніка Леоніда Григоровича - колишнього старшого інспектора ДСБЕЗ Іваничівського райвідділу, майора міліції Рибіцького  Миколу Олександровича – колишнього оперативного інспектора карного  розшуку Іваничівського райвідділу, майора міліції Кузьмича Володимира Адамовича – колишнього старшого  дільничного  інспектора  Павлівської сільської ради, майора міліції  Когута Юрія Ярославовича – колишнього  дільничного  інспектора Старопорицької  сільської ради, старшого прапорщика міліції Головашова віталія Івановича – колишнього  старшину  Іваничівського райвідділу.