В Павлівській громаді відзначили Водохрище купаннями та щедрівками

Дата: 19.01.2022 19:45
Кількість переглядів: 1906

На перший день Водохреща  жителі Павлівської громади зібралися  на території бази відпочинку «Шахтар», щоб долучитися до Водохресних купань, набратися у студеній купелі сил, здоров’я і наснаги на весь прийдешній рік.

На початку дійства настоятель Свято - покровського храму с. Павлівка отець Микола відслужив молебень  та благословив охочих на занурення у воду, та рясно окропив святою водою усіх вірян.
Скупатися у крижаній воді завітав депутат Волинської обласної ради Андрій Бокоч. Віншували та пригощали запашними пампушками павлівчан та гостей,  клубні та бібліотечні  працівники громади. Після купелі на всіх чекав гарячий чай, глінтвейн та смачна уха.
І хоча, через попередні несприятливі погодні умови, формат проведення запланованих заходів було змінено, водохресні купання таки відбулися і  принесли чимало позитивних емоцій, як тим, хто купався, так і тим, хто за цим всім спостерігав, не наважившись зануритись у воду.