Перемога в обласній акції «eco Christmas tree» (зимовий еко-букет)

Дата: 21.01.2022 09:26

У січні 2022 року підведено підсумки обласної акції «eco Christmas tree» (зимовий еко-букет), яка проводилась з метою активізації дитячої творчості, еколого-естетичного та креативного розвитку учнівської молоді, плекання дбайливого ставлення до навколишнього середовища.

На розгляд журі було подано 115 робіт з 26 територіальних громад та 3 міст. Подані роботи оцінювалися за критеріями: дотримання умов акції, загальне враження від роботи, ідея роботи, техніка виконання, якість виконання, новизна, оригінальність.

В обласній акції взяли участь школярі з ліцею імені Сергія Дармофала с.Колона, гімназії с.Жашковичі, Старосільської початкової школи - філії Павлівського ліцею.

За підсумками обласної акції «eco Christmas tree» (зимовий еко-букет) визнані переможцями та відзначені грамотами Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Волинської обласної ради:

• Потапчук Марина, учениця 1 класу Старосільської початкової школи-філії Павлівського ліцею Павлівської сільської ради (керівник Шкарадюк Наталія Володимирівна);

- Войченко Артем, учень 3 класу Старосільської початкової школи-філії Павлівського ліцею Павлівської сільської ради (керівник Смірнова Мирослава Сергіївна);

- Бартновський Даниїл, учень 3 класу Старосільської початкової школи-філії Павлівського ліцею Павлівської сільської ради (керівник Смірнова Мирослава Сергіївна);

- Кондратюк Маргарита, учениця 5 класу гімназії с.Жашковичі Павлівської сільської ради (керівник Гірич Марія Петрівна).

Щиро вітаємо школярів та їх наставників з перемогою і бажаємо творчої наснаги  та нових перемог!