Перемога в обласному заочному родинному конкурсі «Дідух»

Дата: 24.01.2022 09:29

У січні 2022 року підведено підсумки обласного  заочного  родинного конкурсу «Дідух», який проводився з метою  виховання  у дітей та молоді пошани  до свого родоводу, популяризації і збереження Різдвяних традицій, як безцінної духовної та історичної спадщини.

На  конкурс  були  подані 33 роботи  учнівських  колективів, окремих учнів  закладів освіти області з 20 територіальних громад.

За підсумками обласного  заочного  родинного конкурсу «Дідух»  визнаний переможцем та відзначений грамотою Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Волинської обласної ради:

- Бойко  Артур,  учень  6  класу  гімназії  с.Милятин  імені Михайла Грицюка - філії Павлівського ліцею Павлівської сільської ради (керівник Бойко Зоряна Олегівна).

За  творчий  підхід  до оформлення   конкурсних   робіт,  сприяння    збереженню    та    популяризації  Різдвяних традицій  українського народу відзначено грамотою Волинського обласного еколого-натуралістичного   центру  Волинської   обласної   ради:

- Потапчук Соломію, Потапчука Артема, учнів  ліцею с.Луковичі Павлівської  сільської  ради  (керівник Потапчук Ольга Миколаївна).

Щиро вітаємо школярів та їх наставників і бажаємо творчої наснаги  та нових перемог!