Ми працюємо для Вас!!!Нам важлива Ваша думка!!!

Дата: 24.01.2022 10:06

Центр надання адміністративних послуг Павлівської сільської ради вже рік як відкрив двері для жителів та гостей нашої громади в оновленому приміщенні. За цей час до ЦНАП звернулися більше 10 000 громадян і ми вдячні кожному відвідувачу та чекаємо Вас і у цьому році.

Проте нам важлива оцінка нашої роботи та пропозиції для її покращення. З цією метою в приміщенні ЦНАП розміщені QR-коди, відскануваши які, Ви зможете залишити відгук про роботу ЦНАП, скаргу чи побажання, які обов’язково будуть розглянуті. Також, вказавши в анкеті за QR-кодом номер свого телефону, вам неодмінно прийде вмотивована відповідь на ваше зауваження.

В свою чергу з метою надання максимальної кількості послуг у нашій громаді ми здійснили підключення до інформаційної системи «Вулик», програмного комплексу «Соціальна громада», Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, Реєстру територіальної громади, Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва та готуємося до надання послуг Державного земельного кадастру.