Послуга "єМалятко" тепер у ЦНАП! І перший хто отримав- з подарунком!!!

Дата: 01.02.2022 15:48
Кількість переглядів: 1928

Важливою подією в житті кожної родини є народження дитини. Це велика радість, але разом з тим відповідальність і нові виклики. Як правильно і без зайвих зусиль засвідчити факт народження? Куди звертатися і що робити в першу чергу? Батькам важливий правильний підхід до питання оформлення документів для дитини. Враховуючи такі запити  та з метою задоволення потреб мешканців громади, створення доступних умов та спрощення процедури отримання адміністративних послуг  у  ЦНАПі  Павлівської сільської ради  успішно впровадили  «єМалятко» —  комплексну послугу, яка враховує життєві обставини громадян.

Ми з нетерпінням чекали і раді вам повідомити, що сьогодні адміністратор  ЦНАП Жанна Ярчук вручила батькам новонародженої донечки перший у житті документ- свідоцтво про народження  і одночасно оформила ще пять  супутніх послуг. А начальник відділу  Марія Сапожнік  привітала батьків та вручила невеличкий приємний подаруночок для малечі.  Щасливчиками стали жителі села Щенятин Павлівської громади Самосик Віта та Самосик Андрій.

Користуйтеся нашими послугами та допомогою наших адміністраторів! Працюємо для Вас!!! !!!Будьте здорові!!!