ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Дата: 30.11.2021 10:34

UA-2021-11-30-000571-b

Найменування замовника: Павлівський ліцей Павлівської сільської ради Волинської області

Найменування предмета закупівлі та код ЄЗС:  Дизельне паливо та бензин А-92 та (Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Якість предмета закупівлі повинна відповідати державним стандартам ДСТУ 7687:2015 та 7688:2015 та Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 01.09.2020 № 927 для бензину автомобільного А-92 та дизельного палива.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Бюджетне призначення на придбання дизельного пального та бензину А-92 на 2022 рік становить 266500.00 грн.  ( Двісті шістдесят шість тисяч п’ятсот  грн. 00 коп.).

При визначенні очікуваної вартості закупівлі враховувалася інформація про ціни на товари, що міститься  в мережі інтернет у відкритому доступі, зокрема, на сайтах виробників та постачальників відповідної продукції.

Закупівля проводиться на очікувану вартість, яка визначена з урахуванням фактичних обсягів споживання палива   у 2021 році та ринкових цін на даний вид товару  на момент  оголошення закупівлі, з врахуванням можливого росту ціни

Очікувана  кількість закупівлі складає:

Дизельне паливо-8600 літрів

Бензин А-92 - 50 літрів.

Очікувана  вартість закупівлі визначена  як добуток кількості  і вартості палива  на ринку та складає 266500.00 грн. з урахуванням ПДВ.

Розмір бюджетного призначення визначено виходячи з очікуваної вартості предмета закупівлі.