ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Дата: 17.01.2022 10:38

UA-2022-01-17-006191-а

Найменування замовника: Павлівський ліцей Павлівської сільської ради Волинської області

Найменування предмета закупівлі та код ЄЗС: Теплова енергія (ДК 021:2015: 09320000-8 - Пара, гаряча вода та пов’язана продукція)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Інформація про технічні та якісні характеристики предмету закупівлі визначена відповідно до закону України «Про теплопостачання» від 02.06.2005 № 2633-IV, Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 № 2189-VIII, Правилам надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.2019 р. № 830.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Розмір бюджетного призначення визначений на підставі аналізу витрат попереднього року та відповідно до розрахунку проєкту кошторису на 2022 рік

становить 688028,32 грн з ПДВ (Шістсот вісімдесят вісім тисяч двадцять вісім грн 32 коп). Тариф за 1 Гкал — 2656,48 грн з ПДВ.

Очікувана  кількість закупівлі складає: 259 Гкал

Очікувана  вартість закупівлі визначена  як добуток кількості  і вартості палива  на ринку та складає 688028,32 грн з ПДВ (Шістсот вісімдесят вісім тисяч двадцять вісім грн 32 коп) з урахуванням ПДВ.

Розмір бюджетного призначення визначено виходячи з очікуваної вартості предмета закупівлі.