ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Дата: 27.09.2021 10:41

UA-2021-09-27-001914-с

Найменування замовника: Павлівський ліцей Павлівської сільської ради Волинської області

Найменування предмета закупівлі та код ЄЗСКомп'ютерне обладнання для початкових класів (ноутбуки) (ДК 021:2015 – 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)).

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: За своїми характеристиками предмет закупівлі має відповідати якісним показникам, які затверджені типовим переліком комп’ютерного обладнання для закладів дошкільної, середньої та професійної освіти (наказ МОН 1440 від 02.11.2017 року).

Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Бюджетне призначення на придбання Комп'ютерного обладнання для початкових класів (ноутбуки)  на 2021 рік становить 352379.00 грн.  (Триста п’ятдесят дві тисячі триста сімтдесят дев’ять  грн. 00 коп.).

При визначенні очікуваної вартості закупівлі враховувалася інформація про ціни на товари, що міститься  в мережі інтернет у відкритому доступі, зокрема, на сайтах виробників та постачальників відповідної продукції.

Закупівля проводиться на очікувану вартість, яка визначена з урахуванням ринкових цін на даний вид товару  на момент  оголошення закупівлі, з врахуванням можливого росту ціни

Очікувана  кількість закупівлі складає: Комп'ютерне обладнання для початкових класів (ноутбуки)- 17 комплектів.

Очікувана  вартість закупівлі визначена  як добуток кількості  і вартості комп’ютерного обладнання  на ринку та складає 352379.00 грн. з урахуванням ПДВ.

Розмір бюджетного призначення визначено виходячи з очікуваної вартості предмета закупівлі.