Перемога в обласному конкурсі!

Дата: 03.02.2022 10:09

Волинським обласним еколого-натуралістичним центром Волинської обласної ради підведено підсумки  обласного конкурсу «Новорічна композиція», який проводився з метою екологічного, природоохоронного та естетичного виховання учнівської молоді, залучення до  збереження від вирубок дерев хвойних порід і поширення досвіду цієї діяльності серед молоді, формування практичних умінь і навичок з виготовлення новорічно-різдвяних композицій.

У заході взяли участь 653 учнів із закладів загальної середньої  та позашкільної  освіти з 45  територіальних громад.

За підсумками конкурсу учнівські колективи закладів загальної середньої освіти громади у номінації «Новорічна композиція» визнано призерами  та відзначено   дипломом   управління      освіти і   науки   облдержадміністрації  ІІІ ступеня.

Також визнано переможцями та відзначено дипломами    управління      освіти і   науки     облдержадміністрації   учнівські колективи та учнів у номінаціях:

Номінація «Новорічний вінок»

• Лисовця Тимофія, учня 4 класу гімназії с.Милятин імені Михайла Грицюка - філії Павлівського ліцею Павлівської сільської ради,  за роботу «Оберіг для захисників» (керівник Покиньборода  Валентина Петрівна, вчитель початкових класів);
  • Козакевич Жанну, ученицю 8 класу гімназії с.Трубки - філії Павлівського ліцею Павлівської сільської ради,  за роботу «Фантазія» (керівник Гусинська Світлана Василівна, вчитель образотворчого мистецтва)

Номінація «Новорічна композиція»

• учнів 7, 9 класів гімназії с.Завидів - філії Павлівського ліцею Павлівської сільської ради,  за роботу «Новий рік…» (керівник Коротиш Оксана Анатоліївна, вчитель трудового навчання);
  • Стецюк Дарину, ученицю 4 класу гімназії с.Милятин імені Михайла Грицюка - філії Павлівського ліцею Павлівської сільської ради,  за роботу «Чарівна скриня Морозенка» (керівник Казімирова Оксана Михайлівна, вчитель інформатики)

Номінація «Cюжетна композиція»

• Сороку Михайла, учня 8 класу гімназії с.Трубки - філії Павлівського ліцею Павлівської сільської ради,  за роботу «Господар зимового лісу» (керівник Ярчук Ірина Василівна, вчитель трудового навчання).

Щиро вітаємо школярів та їх наставників з перемогою! Нехай це досягнення стане хорошим стимулом і мотиватором для участі у нових конкурсах!