До уваги жителів Павлівської територіальної громади!!!
Центр надання адміністративних послуг, який є відповідальним за ведення реєстру територіальної громади сільської ради інформує про те, що жителям Павлівської громади необхідно оновити дані в реєстрі територіальної громади.
Інформацію в реєстр необхідно внести на виконання Закону №1871-IX "Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні", що набув чинності 1 грудня 2021 року.
Тож, власникам будинковолодінь, які жодного разу не зверталися до ЦНАП , необхідно з’явитися в найкоротші терміни за адресою: с.Павлівка, вул.Незалежності,27б - Центр надання адміністративних послуг або у свої старостати ( колишні сільські ради).
При собі необхідно мати наступні документи: паспорти всіх зареєстрованих, ідентифікаційні номери, свідоцтва про народження дітей віком до 14 років та, за наявності, будинкову (домову) книгу.
Заздалегідь вдячні за розуміння.
Центр надання адміністративних послуг Павлівської сільської ради!!!