Підписано договір про співпрацю

Дата: 15.02.2022 16:08

Фото без опису15 лютого 2022 року відбулось підписання договору про співпрацю  між Павлівською сільською радою  в особі  Сапожника Андрія Степановича та  Зимнівською сільською радою в особі Католика В’ячеслава Артуровича. Договір укладений з метою здійснення відповідних заходів у сфері покращення матеріально-технічної бази, впровадження єдиної системи збору твердих побутових відходів, організації роздільного збору сміття з сортуванням, пресуванням з подальшою його переробкою та утилізацією, поліпшення екологічного стану та благоустрою території у формі реалізації спільних проектів, що передбачає координацію діяльності суб’єктів співробітництва та акумулювання ними на визначений період ресурсів.