Перемога в обласному конкурсі «З цілющого джерела рідної землі черпаємо наснагу»

Дата: 07.04.2022 14:26

У березні 2022 року підведено підсумки обласного конкурсу-презентації юних композиторів, поетів, художників, умільців декоративно-ужиткового мистецтва «З цілющого джерела рідної землі черпаємо наснагу», який проводився з метою патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, формування у них високих громадянських, духовних якостей засобами літературного, музичного, образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва.

На  обласний конкурс  було  представлено 210 творчих робіт учнів і вихованців закладів загальної середньої, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти Волинської області.

У конкурсі взяли участь 9 школярів із Павлівського ліцею та його філій (гімназії с.Трубки, гімназії с.Старий Порицьк, гімназії с.Милятин імені Михайла Грицюка), які представили роботи у номінаціях «Художники», «Умільці декоративно-ужиткового мистецтва», «Поети» (жанр «Проза», «Поезія»).

За підсумками обласного конкурсу-презентації юних композиторів, поетів, художників, умільців декоративно-ужиткового мистецтва «З цілющого джерела рідної землі черпаємо наснагу» визнано переможцями та відзначено грамотами управління освіти і науки Волинської  облдержадміністрації:

за зайняті  ІІ місця

у номінації «Поети»

- Кузьмич Ірину, ученицю 6 класу Павлівського ліцею (керівник Кузьмич Людмила Петрівна);

- Матвійчук Марію, ученицю 10 класу Павлівського ліцею (керівник Хомін Наталія Михайлівна)

у номінації «Художники»

• Марчук  Вероніку, ученицю 6 класу гімназії с.Трубки – філії Павлівського ліцею (керівник Гусинська Світлана Василівна)

за зайняте ІІІ місце

у номінації «Умільці декоративно-ужиткового мистецтва»

• Грицюк Анастасію, ученицю 2 класу, Грицюка Олексія, учня 4 класу гімназії с.Милятин імені Михайла Грицюка – філії Павлівського ліцею (керівник Казімирова Оксана Михайлівна)

Щиро вітаємо школярів та їх наставників і бажаємо творчої наснаги  та нових перемог!