Перемога школярів у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея»

Дата: 04.05.2022 10:18

Фото без описуУ квітні 2022 року підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея», який проводився з метою актуалізації уваги учнівської молоді до вирішення екологічних і природоохоронних проблем, залучення її до активної природоохоронної діяльності, формування екологічної свідомості та дбайливого ставлення до тварин.

Серед найактивніших учасників конкурсу юннати Маневицького центру творчості дітей та юнацтва, Копачівської, Цуманської, Колодяжненської, Дубівської та Павлівської територіальних громад.

за зайняте ІІ місце:

• Матвійчук Іванна, Козакевич Жанна, учениці 8 класу гімназії с.Трубки – філії Павлівського ліцею Павлівської сільської ради  (керівники Копопко Лілія Климівна, Костюк Любов Іванівна, Півницька Світлана Йосипівна);

за зайняте ІІІ місце:

• Божик Марія, учениця 7 класу ліцею с.Риковичі Павлівської сільської ради (керівник Костюк Світлана Віталіївна)

Щиро вітаємо школярів та їх наставників з перемогою у конкурсі!