Павлівщина отримала гуманітарну допомогу від гміни-партнера з м.Войславіце республіка Польща

Дата: 20.07.2022 09:55

Фото без описуПольський народ чи не найбільше перейнявся війною в нашій державі. З першого дня російського вторгнення вони простягнули українцям руку допомоги. На минулому тижні, делегація на чолі сільського голови Андрія Сапожника  відвідала польську гміну - партнера в м.Войславіце республіка Польща.

Відтак, в громаду надійшли продовольчі продукти, а це – різного виду консерви, макаронні вироби та продукти харчування. Серед медикаментів – знеболювальне, антибіотики, протизапальні препарати тощо. Антисептичні препарати та засоби гігієни.

Одразу, при отримані вантажу, обговорили логістику доставлення цієї допомоги на воєнні об’єкти для швидкого та вчасного постачання всього необхідного в «гарячі» міста України, де це вкрай необхідно.

Павлівська сільська рада висловлює щиру вдячність за допомогу нашим польським друзям. Дякуємо, що підтримуєте і не стоїте осторонь. Це дуже цінно для нас!

Разом здолаємо все!