Про встановлення транспортного податку на території Павлівської сільської ради Волинської області

Дата: 25.05.2022 14:49

ПАВЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДЕВ’ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

18 травня 2022 року                             с. Павлівка                                         № 19/5

Про встановлення транспортного податку

на території  Павлівської сільської ради Волинської області

Відповідно до ст.10, п.12.3 ст.12, ст.267 Податкового кодексу України, керуючись п.24 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою уточнення порядку обчислення і сплати транспортного податку, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, Павлівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити на території Павлівської сільської ради ставку транспортного податку на легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше 5 років включно та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового звітного року.

1. Платники податку визначаються відповідно до пункту 267.1 статті 267 Податкового кодексу України.

1.2. Об'єкт оподаткуваня визначається відповідно до пункту 267.2 статті 267 Податкового кодексу України.

1.3. База оподаткуваня визначається відповідно до пункту 267.3 статті 267 Податкового кодексу України.

1.4. Ставка податку встановлюється відповідно до пункту 267.4 статті 267 Податкового кодексу України.

1.5. Податковий період визначається  відповідно до пункту 267.5  статті 267 Податкового кодексу України.

1.6. Порядок обчислення, сплати податку та подання звітності визначаються відповідно до пункту 267.6  статті 267 Податкового кодексу України.

1.7. Порядок сплати податку визначається  відповідно до пункту 267.7  статті 267 Податкового кодексу України.

1.8. Строки сплати податку визначаються відповідно до пункту 267.8  статті 267 Податкового кодексу України.

1. Рішення набирає чинності з 01.01.2023 року.
  2. Визнати таким, що втрачає чинність з 01.01.2023 року рішення сесії від 09.07.2021 року № 8/4 «Про встановлення транспортного податку на території  Павлівської сільської ради на 2022 рік».

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                    Андрій САПОЖНИК

Ольга Фіть