Вітання голови громади Андрія Сапожника з Днем Державного Прапора України та 31-ї річниці незалежності України

Дата: 23.08.2022 09:31

Фото без описуШановні жителі Павлівської громади!

Вітаємо  вас із величними національними  святами !!!

День Державного Прапора  та  День Незалежності України - це не просто дати.  Це пам’ять про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність. Це дні, коли на карті світу з’явилася незалежна держава Україна із своїми  символами.

Наша держава і сьогодні виборює право на свою незалежність та мирне майбутнє. А у серці кожного українця палає вогонь патріотизму та прагнення допомогти тим, хто змушений сьогодні залишати свої домівки та їхати на війну. Ми сьогодні об’єднані, як ніколи. І усіх нас єдина  мета – відстояти мир на своїй Батьківщині.

Схиляємо голови перед гарячими серцями кращих синів і дочок, котрі вірили в  Україну, наближали її незалежність, тими, хто сьогодні, не шкодуючи життя, захищає її від агресора.

Впевнені, що єдність народу України допоможе відновити спокій та мир на рідній землі і захистити незалежність та свободу держави. Кожен з вас робить свій внесок в захист країни.

Воля, свобода, незалежність – одні з головних цінностей, які має людина. Вони варті того, аби заради них боротись і перемагати.

З нагоди свят щиро бажаємо вам міцного здоров’я, щасливої долі, родинного затишку, успіхів та наснаги  на довгі і щедрі літа.

Хай мир і злагода панують у нашому спільному домі!

Слава Україні! Героям слава!

Сільський голова                                       Андрій САПОЖНИК