ACTED - у Павлівській ТГ

Дата: 26.09.2022 11:11

Українцям продовжують допомагати міжнародні компанії та організації. Наприкінці минулого тижня Французька неурядова гуманітарна організація ACTED реалізовує свою програму надання багатоцільової грошової допомоги у Павлівській громаді. В приміщення ЦНАП представники даної організації разом з адміністраторами Центру зареєстрували на грошову допомогу 28 внутрішньопереміщених осіб. Основними категоріями  для участі у програмі стали:

- родини, в яких через бойові дії повністю зруйновано житло та які залишаються в Павлівській ТГ.

- родини, в яких через бойові дії частково пошкоджене житло та які тимчасово проживають на території Павлівської ТГ.

-  родини, які внаслідок російського вторгнення, опинились в складних життєвих умовах і тимчасово проживають на території Павлівської ТГ.

Розмір грошової допомоги складає 2220 грн на місяць для кожного члена родини. Допомога буде виплачена одноразово з розрахунку на кожного члена родини на період 3 місяці.

Acted — незалежна, приватна та некомерційна французька неурядова організація зі штаб-квартирою в Парижі, заснована у 1994 році. Acted дотримується суворої нейтральності та неупередженості у своїх рішеннях і діє відповідно до принципів недискримінації та прозорості.

В Україні працює з 2015 року, реагуючи на надзвичайні та довгострокові потреби вразливих груп населення, які проживають уздовж лінії зіткнення у Донецькій та Луганській областях.

За останні два роки Acted розширив свою діяльність на території Харкова, Херсона та регіону Азовського моря.

З 24 лютого 2022 року Acted активізує свою діяльність для підтримки постраждалих людей у гарячих точках в Україні, переміщених осіб та евакуйованих осіб по всій Україні, а також груп біженців у сусідніх країнах Центральної Європи.