Вітання сільського голови Андрія Сапожника з Всеукраїнським днем бібліотек!

Дата: 30.09.2022 08:47

Шановні бібліотечні працівники Павлівської громади!

Щиро вітаємо вас з професійним святом!

У всі часи бібліотеки були скарбницями культури та найкращих зразків людської мудрості, зберігали надбання світової цивілізації. Сьогодні, в епоху інноваційних технологій та невпинної діджиталізіації, бібліотекам важко боротися з численними гаджетами за увагу читача. Але бібліотеки та бібліотекарі виконують те, що не здатен зробити жоден комп’ютер, — відкривають читачам шлях до книги — джерела споконвічної мудрості та знань.

Тож прийміть у цей святковий день, слова щирої вдячності, поваги і подяки за ваше служіння бібліотечній галузі, щире бажання зберегти та передати інтелектуальне і духовне багатство. Хай кожен день до вас приходять читачі, полиці заповнюються новими книгами, а бібліотека залишається місцем, де завжди цікаво, де тобі завжди допоможуть, порадять, куди хочеться повертатися знов і знов.. Бажаємо вам, шановні працівники бібліотек, а також читачам, усім, хто любить і шанує книгу, доброго здоров’я,  мирного неба, щасливих відкриттів непрочитаних сторінок і творчих успіхів для блага нашої громади та усієї України.

З найкращими побажаннями

Сільський голова                                                         Андрій САПОЖНИК