Вітання голови громади Андрія Сапожника зі святом!

Дата: 14.10.2022 09:37

Фото без описуШановні жителі Павлівської територіальної громади! Прийміть щирі вітання  із Днем захисників і захисниць  України, Днем Українського козацтва, 80-річчя створення Української повстанської армії та зі святом  Покрови Пресвятої Богородиці!

Дорогі воїни, завдяки вам ми живемо у вільній Україні, продовжуємо працювати, будувати плани. Ми радіємо кожному вашому успіху на фронті, але зі смутком усвідомлюємо ціну, заплачену за те, щоб український прапор майорів над містами та селами всієї нашої країни - від Сходу до Заходу, від Півночі та до Півдня.

Не менше ми пишаємось і представниками нашої територіальної оборони, які зберігають порядок та безпеку, захищають Україну від ворожої агресії, тримають свій фронт мужньо та самовіддано.

Сьогодні кожен українець став воїном. Сильна нація бореться за свободу, допомагає всім, хто опинився у біді, дбайливо зберігає пам'ять про подвиги свого народу.

Мільйонна народна армія бореться за мир і спокій у своїй оселі, наближає перемогу. Хай Покрова Пресвятої Богородиці захистить українців, оберігає наших захисників та захисниць на полі бою, дарує нам щастя та довгоочікуваний мир!

Перемога буде наша!

Сільський голова                                                        Андрій Сапожник