Вітання голови громади Андрія Сапожника з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!
Шановні працівники культури та майстри
народного мистецтва!
Щиро вітаємо вас із професійним святом!
Культура завжди об'єднує людей, які вкладають в неї душу, терпіння і самовіддану працю. Цей день єднає всіх, хто не уявляє свого життя без музики, живопису, театру, танцю, книги, хто веде просвітницьку роботу.
Щоб успішно працювати у сфері культури, необхідно постійно проявляти ініціативу та творчість, завойовувати серця людей. Ви формуєте унікальний культурний простір, а головне - робите все для того, щоб культура розвивалася і в сьогоднішніх непростих умовах, зміцнювала моральний дух наших захисників і всього українського народу, була живою та сучасною.
Дякуємо вам за вашу працю! Ви докладаєте зусиль для того, щоб ми могли пишатися культурно-мистецькими здобутками Павлівської громади, вмієте повести за собою людей у світ прекрасного, відіграєте провідну роль у збереженні духовної спадщини.
Міцного вам здоров'я, сил та енергії для нових творчих звершень, людської шани і вдячності!
З найкращими побажаннями
Сільський голова Андрій САПОЖНИК