Вітання голови громади Андрія Сапожника з Днем працівників сільського господарства!

Дата: 20.11.2022 09:02

Фото без описуШановні працівники сільського господарства!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди  професійного свята!

Ваша праця безперервна, як саме життя, важлива і благородна, адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила українського села, нашої громади та держави.

Саме ви, попри сьогоденні труднощі, обрали для себе професію в аграрній сфері, становите міцний осередок трудівників, які забезпечують людей найнеобхіднішим для життя. Хай ваша досвідченість, невтомність і наполегливість стануть запорукою добрих засівів, рясних сходів та щедрих урожаїв.

Спасибі вам за нелегку та потрібну всім нам працю, за велику  підтримку захисників на передовій фронту! Хай вас оминають природні стихії, а ваші родини живуть у затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

Щиро бажаю вам щастя, здоров’я, добробуту та миру, невичерпної наснаги та подальших успіхів у ваших справах! Надійного оберегу вам, мирного світлого неба над вашими  урожайними нивами!

Сільський голова           Андрій Сапожник