Пілотний проєкт “Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі” буде реалізовуватись в закладах освіти Павлівщини

Дата: 29.11.2022 12:46

На базі  #ЛьвДУВС протягом листопада 2022 року проходило навчання спеціалістів  із безпеки в освітньому середовищі.

Проєкт втілюється #МВСУкраїни, #НаціональноюполіцієюУкраїни, #ДСНСУкраїни спільно з #МіністерствомосвітиінаукиУкраїни, Мінсоц, Мінрегіон, освітнім омбудсменом разом із Дитячимфондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Асоціацією міст України, Всеукраїнською Асоціацією об’єднаних територіальних громад та громадами.

Це другий етап проєкту, до якого долучилися 25 учасників з 13-ти областей України, а саме з Чернігівщини, Одещини, Миколаївщини, Полтавщини, Дніпропетровщини, Кіровоградщини, Черкащини, Вінниччини, Рівненщини, Тернопільщини, Львівщини, Закарпаття та Волині.

Волинь представляли чотири територіальні громади: Шацька, Торчинська, Павлівська та Підгайцівська.

Від Павлівської ТГ навчалась головний спеціаліст гуманітарного відділу Неоніла Вижва.

Метою проєкту є посилення безпеки дітей в освітньому середовищі.

Своїми знаннями ділились  науково-педагогічні працівники ЛьвДУВС, представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Навчально-методичного центру цивільного захисту безпеки життєдіяльності у Львівській області, 6-го відділу протидії корупції Управління стратегічних розслідувань Львівщини,  фахівці із Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, працівники спецпідрозділу КОРД Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Програма навчання була складною, насиченою та цікавою.

Усі учасники, за результатами іспитів, отримали свідоцтво про підвищення кваліфікації.