Вітання голови громади Андрія Сапожника з Днем Збройних сил України

Дата: 06.12.2022 09:43

Доземний уклін та людська шана українським військовим, які без остраху вдягли військову форму, і в цей час на передовій боронять нашу землю.

Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців-патріотів, які демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та непохитне бажання перемогти, і цим завойовують довіру українців.

Вік української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до сьогоднішньої російсько-української війни.

На жаль, війна не буває без жертв і серед наших земляків є й ті, хто віддав свої життя за мир на рідній землі. Пам’ять про них назавжди залишиться в серцях жителів нашої громади.

Прийміть найщиріші слова привітання з нагоди Дня Збройних Сил України! Бажаємо вам та вашим родинам миру, злагоди та родинного затишку, козацької мужності, батьківської мудрості та незламної сили волі. Хай завжди поряд крокують оптимізм, спокій та гарний настрій!

Дякуємо  кожному з вас, хто сьогодні в строю боронить нашу землю від російського окупанта

За нами правда. З нами Бог.

І Перемога буде за нами!

Слава Героям! Слава Україні!

Сільський голова                                        Андрій САПОЖНИК