В громаді попрощалися з Героєм Віктором ШУЛЬГАНОМ

Дата: 28.12.2022 15:41

Фото без описуСтрашна війна без жалю забрала життя ще одного  захисника, мужнього бійця та земляка, який боронив українську землю від російського окупанта.

У Павлівській громаді  в рідному селі  Героя Трубки, 28 -го грудня, провели в останню дорогу 26-річного  Віктора Володимировича ШУЛЬГАНА.

Командир третього аеромобільного відділення третього аеромобільного взводу другої аеромобільної роти четвертого аеромобільного батальйону військової частини А0284, молодший сержант  Віктор ШУЛЬГАН, вірний військовій присязі, з честю і гідністю виконав свій громадянський та військовий обов’язок - до останнього захищав Батьківщину, суверенітет та незалежність України. 24  грудня 2022 року, в наслідок військових дій від вибухів та осколків в районі населеного пункту Торське Краматорського району Донецької області, наш земляк, наш Герой загинув.

Попрощатися із загиблим прийшли рідні, близькі, друзі, військовослужбовці, представники влади,  духовенство, мешканці села та громади. Востаннє нашому земляку віддали військові почесті на сільському кладовищі. На честь воїна пролунав трикратний військовий салют.

У Віталія залишилися мати, дружина та брати.

Вічна пам’ять Віктору!
Павлівська сільська рада висловлює співчуття родині і близьким загиблого. Світла пам’ять про Віктора назавжди залишиться у серцях односельчан та жителів громади.

Спочивай з миром, Герою!