Знову біль...громада попрощалася з Героєм Олексієм МЕЛЬНИЧУКОМ

Дата: 30.12.2022 15:35

Фото без описуІ знову плаче небо… І знову Павлівська громада в жалобі… Важка втрата… Біль та порожнеча…

30 грудня, жителі громади провели в останню дорогу 27-річного Олексія МЕЛЬНИЧУКА, який загинув у бою з російськими окупантами 26 грудня 2022 року в районі населеного пункту Торське Краматорського району Донецької області.

Рідні, друзі, представники влади, побратими, священнослужителі та односельці зібралися на родинному подвір’ї Мельничуків, щоби висловити безмежну вдячність Героєві, який  віддав своє молоде життя за Україну, за її незалежність, територіальну цілісність, за спокій сердець та за майбутнє кожного з нас.

Під звуки військового оркестру усією громадою проводжали траурний кортеж із домовиною вірного сина України з рідної домівки до місцевого храму та місця спочинку.

Поховали загиблого з усіма військовими почестями на місцевому кладовищі. На його честь військовослужбовці здійснили салютний залп.

В Олексія залишилася мама, тато, котрий захищає кордони нашої держави, сестра та брат.

Важко сприймати смерть наших захисників. Ще важче знайти слова втіхи і підтримки для рідних, близьких та знайомих загиблого. Це невимовний біль та непоправна втрата, яку не пробачимо окупанту і ніколи не забудемо.

Кожен мешканець Павлівської  громади схиляє голову перед відважністю, стійкістю та патріотизмом нашого Героя-земляка.

У цей скорботний для усіх нас день, Павлівська сільська рада висловлює щирі співчуття рідним і близьким Олексія, який до останніх хвилин свого життя залишався вірним своїй присязі та українському народу.

Світла пам'ять  Герою!

Вічна слава Героям, які поклали своє життя на вівтар Батьківщини!