Дякуємо польським партнерам за чергову допомогу!

Дата: 04.01.2023 16:18

Фото без описуІз 2019 року між Павлівською сільською радою та гміною Войславіце Республіка Польща триває хороша співпраця. З того часу громади співпрацюють у освітній, культурній та соціальній сферах. З початком повномасштабної війни росії проти України така співпраця стала ще більш відчутною.

В липні місяці 2022 року від наших партнерів у  Павлівську громаду надійшли продовольчі продукти, а це: різного виду консерви, макаронні вироби та продукти харчування. Серед медикаментів – знеболювальне, антибіотики, протизапальні препарати, антисептичні препарати та засоби гігієни, які були направлення для наших військовослужбовців.

Сьогодні, 04 січня 2023 року, Павлівщина  отримала чергову партію гуманітарної допомоги. Це 4 генератори, які допоможуть нам пережити зиму.

Від імені усіх жителів громади Павлівська сільська рада висловлює щиру вдячність  гміні  Войславце та її  очільнику вуйту  Henryk Gołębiowski за те, що відгукнулися на прохання та оперативно зібрали гуманітарний вантаж. Така допомога з боку наших партнерів, наших друзів -  дуже відчутна.

Дякуємо польському народу  за позицію, підтримку всіх українців та жителів нашої громади.

Спасибі за те, що допомагаєте наближати Перемогу!