Тепло для ЗСУ:польські благодійники надіслали окопні свічки для наших захисників

Дата: 01.02.2023 08:49

Фото без описуМи знову не втомлюємось дякувати  нашим братам та сестрам із Польщі за величезну допомогу, яку вони надають Україні під час цієї жахливої війни. Цього разу слова вдячності линуть в Польські містечка Лешно та Бренні. З ініціативи випускниці Луковичівського ліцею Павлівської сільської ради Ані Василенко (Титаренко) спільно із асоціацією Polska 2050, школами, садочками та парафіяльним священником в особі Кшистофа Новака було організовано збір воску, свічок, запальничок для того, щоб виготовляти окопні (бліндажні) свічки для українських захисників. За допомогою такої свічки  можна, наприклад, закип’ятити воду  для чаю або розігріти їжу. А це вкрай  необхідно для поліпшення фізичного і психічного стану українських військових на полі бою.

Слід зазначити, що перша партія в кількості 15 ящиків «тепла і світла» разом із продуктами харчування, ліками, засобами особистої гігієни вже надійшла в Україну та передана для наших військових. На цьому допомога не припиняється, ще 1000 свічок чекає на їх підготовку.

Ві імені усіх жителів громади Павлівська сільська рада висловлює щиру вдячність усім польським друзям, тим, хто долучився до благородної справи, адже ворог у нас один і боротися з ним треба спільно.

Дякуємо польському народу  за позицію, підтримку всіх українців та військовослужбовців нашої громади.

Спасибі за те, що допомагаєте наближати Перемогу!