"До Перемоги з колядою та Йорданською водою": в громаді завершився благодійний культурно-мистецький марафон

Дата: 01.02.2023 16:19

Протягом січня у населених пунктах Павлівської громади працівниками галузі культури проведено ряд мистецьких благодійних марафонів «До Перемоги з Колядою та Йорданською водою». Хоч радість свята Різдва Христового затьмарена війною, мусимо шукати сили та не падати духом, нести добро і допомагати тим, хто захищає спокій у наших оселях.

Колядки, щедрівки, обрядові дійства лунали у кожному селі. Глядачі мали змогу підтримати Збройні Сили України, поклавши кошти до благодійної скриньки та насолодитися виконанням місцевих аматорів.

Відтак творчі колективи «намарафонили»:

Клуб с.Трубки – 10 тис. грн.;

Клуб с.Грушів -10 тис. грн.;

Клуб с.Переславичі -20 тис. грн.;

Клуб с.Милятин – 14 тис.300 грн. та 6 тис.800 грн. побувавши з творчою програмою в с.Шарпанці Львівської обл.;

Клуб с.Самоволя – 6 тис.121 грн.;

Клуб с.Колона – 43 тис.720 грн.;

Клуб с.Радовичі – 39 тис.160 грн.;

Учасники аматорського мистецтва с.Топилище – 20 тис.грн.;

БК с.Жашковичі – 12 тис.455 грн.;

БК с.Риковичі – 8 тис.900 грн.;

БК с.Старий Порицьк – 15 тис. 200 грн.;

БК с.Завидів – 26 тис.809 грн.;

БК с.Луковичі – 5 тис.470 грн.

Отож, завдяки небайдужості та розумінню жителів,їх бажанню підтримати наших оборонців вдалося  зібрати  – 238 тис. 935 грн.!

Дані кошти будуть використані для придбання необхідних речей на передову для військовослужбовців Павлівської громади.

Сьогодні, у час повномасштабної війни кожен знає й розуміє, що потрібно докласти усіх зусиль, аби прогнати окупанта з нашої землі. Кожен на своєму місці робить те, що може. Поки воїни зі зброєю в руках борються за нас у гарячих точках, клубні та бібліотечні працівники галузі культури і їх аматори долучаються до хорошої справи та стають  надійним тилом і допомагають, аби наші захисники  мали усе необхідне.

Щиро дякуємо  усім, хто у ці особливі зимові свята був частиною благодійного марафону на підтримку ЗСУ.

Хай зроблене вами добро відгукується вдячністю у людських серцях та повертається до кожного з вас міцним здоров’ям і добробутом. Хай бажання творити і надихати оточуючих йде поруч з вами до самісінької Перемоги.

Віримо, що наступного року ми ще гучніше заколядуємо в переможній Україні.