Павлівщина продовжує допомагати областям України,які потерпають від дій ворога. На цей раз Харківщина.

Дата: 02.02.2023 10:13

Фото без описуВ цей нелегкий для України час, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі з ворогом. Небайдужі громадяни роблять все, щоб забезпечити населення усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує. З перших днів війни Павлівська громада намагається допомагати гуманітарною допомогогою областям, які потерпають від бойових дій російського агресора.

Про відповідну допомогу звернулася волонтерка, куратор по Волинській області, представниця благодійного фонду «Загін небайдужих» Юлія Загура. Вона повідомила, що фонд, окрім допомоги армії, працює на деокупованих територіях – у Харківській, Дніпропетровській та Херсонській областях. Величезною проблемою є забезпечення харчування місцевих мешканців. І якщо продукти тривалого зберігання фонд у достатній кількості отримує у дружній Литві, то звичайних овочів жителі звільнених територій не бачать місяцями.

Відтак, завдяки небайдужості наших жителів громади вдалося зібрати 20 т продуктів харчування, а це: борщові набори та  різна консервація.

Без слів вдячності не можна обійтися. Людяність проявили всі, хто збирав, передавав  та відвозив допомогу.

Павлівська сільська рада висловлює щиру вдячність мешканцям сіл: Колона, Волиця, Луковичі, Орищі, Бужковичі, Жашковичі, Милятин, Грушів, Переславичі, Трубки, Кучків, Завидів, Топилище, Риковичі, Старий Порицьк, Павлівка,  Старосілля, Клопочин, Самоволя, Клопочин.

Тож допомагаємо чим можемо. Людей  в біді не можна залишати. Ми всі разом були, є і будемо.

Наближаємо Перемогу РАЗОМ!