Дата: 14.03.2023 11:35

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 2,0 га для іншого сільськогосподарського призначення-обслуговування господарських приміщень і споруд, які розташовані за межами населених пунктів біля с. Орищі Павлівської сільської ради Володимирського району Волинської області по вул. 40 років Перемоги на землях комунальної власності сільськогосподарського призначення – під господарськими будівлями і дворами

З метою врахування громадських інтересів, одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань, виконавчий комітет Павлівської сільської ради Володимирського району Волинської області ПРОВОДИТЬ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕНННЯ ПРОЕКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ.

Назва проекту містобудівної документації – детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 2,0 га для іншого сільськогосподарського призначення-обслуговування господарських приміщень і споруд, які розташовані за межами населених пунктів біля с. Орищі Павлівської сільської ради Володимирського району Волинської області по вул. 40 років Перемоги на землях комунальної власності сільськогосподарського призначення – під господарськими будівлями і дворами

Детальний план території розроблений з метою:

-         розроблення детального плану території під розташування та обслуговування господарських приміщень та споруд;

-         розроблення функціонального зонування території;

-         встановлення червоних ліній та ліній регулювання забудови;

-         охорони і поліпшення стану навколишнього середовища;

-         організації транспортного і пішохідного руху;

-         формування загальних принципів впорядкування та розміщення зелених насаджень;

-         узгодження приватних, громадських та державних інтересів при використанні територій

- обґрунтування потреб формування земельної ділянки, визначення планувальної організації, просторової композиції, параметрів забудови і містобудівних умов та обмежень

ОСНОВНІ ТЕХНІКО-ЕКОНОМІЧНІ ПОКАЗНИКИ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ

Назва показників

Одиниця

виміру

Значення показників

Існуючий стан

Проектний стан

Територія

Територія в межах розроблення ДПТ, в тому числі:

га / %

6,8109/100

1.

Площа земельної ділянки під господарськими будівлями і дворами , в тому числі:

Га

1.1.

- площа забудови (в т.ч. будівлі, споруди, обладнання)

м2

-  зелені насадження (в т.ч. сільгосп. призначення)

- території інженерної інфраструктури

50,0

- проїзди, під’їзди, мощення

Вулично-дорожня мережа

Відкриті автостоянки для зберігання легкових автомобілів

маш.-місць

Кількість працівників

чол.

Замовник розроблення детального плану території – Павлівська сільська рада .

Розробник детального плану території – ТОВ «Естр» .

Інвестор - Данилюк Сергій Павлович.

З проектом детального плану, пояснювальною  запискою, можна ознайомитись з 15.04.2023 р. по 14.04. 2023р. в адміністративному приміщенні Павлівської сільської ради (вул. Незалежності, 27б, с. Павлівка).

Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси: Павлівська сільська рада Володимирського району Волинської області: 45342, с.Павлівка, вул. Незалежності, буд.27б; електронна адреса: pavliv-rada@ukr.net.

Порядок і час ознайомлення – всі дні, крім суботи та неділі з 8.00 до 17.00 год. з дня розміщення цього оголошення на протязі 30 днів. Пропозиції (зауваження), керуючись п. 10 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постановою КМУ від 25.05.2011 року №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», можуть подаватися в письмовій та/або усній формі під час громадських слухань із внесенням їх до протоколу громадських слухань. Письмові пропозиції подаються під час громадського обговорення протягом строків, визначених пунктом 6-1 цього Порядку. Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи.

Анонімні пропозиції не розглядаються.

Проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації відбудеться 14.04.2023 року о 10:00 год. в конференц-залі адміністративного приміщення Павлівської сільської ради за адресою: с. Павлівка, вул. Незалежності, 27б.