Павлівська громада
Волинська обл., Володимирський р-н
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Що треба знати про ПВК Редан та інші маргінальні рухи

Дата: 20.03.2023 13:57
Кількість переглядів: 1422

   Фото без опису

     Згідно плану спільних заходів щодо організації та здійснення просвітницько-превентивних заходів із забезпечення безпечного освітнього середовища та з метою здійснення роз’яснювально-профілактичної роботи серед учнівської молоді, недопущення випадків порушення громадського порядку неповнолітніми та участі в проросійських неформальних течіях   інспектор сектору ювенальної превенції відділу превенції Володимирського РВП ГУНП у Волинській області, лейтенант поліції Оксана Ткачук провела захід на тему «Що треба знати про ПВК Редан та інші маргінальні рухи». Захід відбувся в ліцеї імені Сергія Дармофала с. Колона.

      Особливу увагу під час заходу Оксана Ткачук акцентувала на роз’ясненні ч.1 ст. 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» в частині заборони проведення мирних зборів, мітингів, походів і демонстрацій, інших масових заходів та відповідальність, яка чекає підлітків у випадку порушення даного законодавства.  При цьому роз’яснила, що за такі дії передбачено як адміністративну (для батьків неповнолітніх), так і кримінальну відповідальність, яка наступає із 14-ти років.

         Що ж робити батькам, у цій ситуації?

        Спокійно, відкрито і прямо спілкуйтеся з дитиною. Надайте їй можливість говорити, коли вона буде до цього готова. Не підганяйте її.

         Якщо дитина розповідає куди вона ходить та як проводить свій час.

   Проявіть якомога повнішу обізнаність в обговорюваній темі; виявляйте терпіння, наполегливість, доброзичливість для уникнення емоційного дискомфорту, недовіри чи агресії з боку підлітка.

Опановуйте Інтернет-технології, майте власний акаунт і станьте другом своїй дитині в соціальних мережах.

      Щотижня аналізуйте вміст сторінок дитини, уважно читайте її публікації, вивчайте групи, до яких вона приєдналася.

      «Познайомтеся» з її віртуальними друзями, звертайте увагу на фото й відео, що викликають інтерес дитини, зокрема ті, що збережені, поширені або вподобані.

         Покажіть дитині, що вона вам небайдужа, що ви піклуєтеся про неї та запропонуйте спільно провести час.

       Зосередьтеся на тому, щоб показати дитині її переваги, знайдіть у неї сильні сторони, допоможіть їй побачити себе унікальною особистістю.

    Після встановлення контакту та виявлення підлітком довіри до вас, слід пояснити згубність і безперспективність деструктивної поведінки, підкріплюючи це фактами, які добре відомі підліткові; допомогти підлітку зрозуміти ступінь ризику від деструктивної поведінки і невідворотної відповідальності за скоєне (зокрема у випадку вчинення булінгу або іншого правопорушення).

    ПАМ’ЯТАЙТЕ: в зону ризику проявів деструктивної поведінки потрапляють підлітки, яким бракує батьківської уваги і підтримки, а також ті, чиє перебування в мережі Інтернет не контролюється.

       Вкотре закликаємо батьків спілкуватися із дітьми, звертати увагу на їх коло спілкування, поведінку, способи проведення дозвілля!

 



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь