В громаді оголошується конкурс "Писанка Перемоги" !

Дата: 22.03.2023 09:38
Кількість переглядів: 2001

УМОВИ

проведення в громаді  конкурсу «Писанка Перемоги»

І. Загальні положення

1.1. Умови проведення визначають порядок проведення  в громаді конкурсу «Писанка Перемоги» (далі - Конкурс).

1.2. Конкурс проводиться вперше і  є відкритим для всіх учасників.

1.3. Завданням та метою Конкурсу є:

1) залучення учнів (вихованців) закладів освіти, учасників аматорського мистецтва закладів культури, талановитої молоді, громадськості до створення мистецьких проектів, здатних поєднати кращі надбання минулого з новими креативними ідеями та поглядами в майбутнє рідного краю;

2) пропаганда культури, краєзнавства, здорового способу життя;

3) узагальнення досвіду роботи зі створення Великодніх писанок;

4)підвищення творчого і технічного рівня робіт, представлених у форматі Великодніх писанок;

5) виявлення і пропагування найкращих авторських робіт.

1.4.Організаційно-методичне забезпечення проведення Конкурсу здійснює гуманітарний відділ  Павлівської сільської ради  на базі Публічної бібліотеки Павлівської сільської ради.

1.5. Інформація про проведення Конкурсу розміщується на офіційному сайті Павлівської сільської ради  та в соціальних мережах Інтернет.

ІІ. Порядок і строки проведення Конкурсу

2.1. Конкурс є культурно-мистецьким заходом і  проводиться вперше на конкурсних засадах.

2.2. Конкурс організується і проводиться у два етапи – заочний (перший відбір виробів) та очний (другий – визначення переможців).

2.3. Строки проведення Конкурсу визначаються та затверджуються розпорядженням сільського голови.

ІІІ. Журі Конкурсу

3.1. Для підведення підсумків Конкурсу створюється журі.

3.2. Кількість членів журі не може бути меншою ніж п’ять осіб.

3.3.Члени журі: забезпечують об’єктивність оцінювання під час проведення Конкурсу, визначають переможців  Конкурсу.

IV. Учасники Конкурсу

4.1. У Конкурсі беруть участь учні закладів освіти, учасники аматорських колективів закладів культури, молодь та жителі Павлівської територіальної громади.

4.2. Роботи (муляжі Великодніх писанок) приймаються до 10 квітня 2023 року за адресою: с.Павлівка, вул. Шкільна 44 а, Публічна бібліотека Павлівської сільської ради (колишнє приміщення амбулаторії).

4.3. Разом із роботами учасники повинні вказати відповідну інформацію:

Прізвище, ім`я  по-батькові учасника (повністю) ;

Навчальний заклад чи інша установа;

-  Домашня адреса учасника;

-  Контактний телефон учасника.

-  Номінація.

V. Програма Конкурсу та вимоги до робіт учасників

5.1. Конкурс проводиться за такими номінаціями:

1) писанки, мальованки, дряпанки.

2) трав’янки;

3) солом’янки, наклеянки;

4) оздоблені крупою (зернівки, круп’янки);

5) мотанки – нитки, тасьма, стрічки, мереживо;

6) квілінг;

7) декупаж;

8) обв’язані, вив’язані;

9) обплетені бісером (бісерки).

5.2. Один автор (авторський колектив) представляє одну роботу в одній номінації.

5.3. Муляжі Великодніх писанок мають  бути  виконані в патріотичному характері на шнурочках для підвіски.

5.4. Журі оцінює представлені до участі муляжі Великодніх писанок, виготовлених з різних матеріалів, визначає  переможців. Однин переможець в кожній номінації.

5.5. Під час проведення очного (другого) етапу Конкурсу усім присутнім демонструються роботи, визначені на першому етапі журі, без повідомлення остаточних результатів їх оцінювання. По завершення огляду робіт та підбиття результатів Конкурсних оцінювань оголошуються підсумки. По завершенню Конкурсу роботи переможців власникам не повертаються.

VI. Визначення і нагородження переможців Конкурсу

6.1. Підведення підсумків Конкурсу і відзначення переможців здійснюється на підставі:

1) незалежних оцінок членів журі за відповідними критеріями оцінювання робіт (технічна якість, естетичний вигляд, майстерність розпису тощо);

2)  рішення журі не обговорюється і перегляду не підлягає.

6.2. Автори Конкурсних робіт, що стали переможцями конкурсу, нагороджуються дипломами та будуть відзначені. Усі Великодні роботи, які надійшли на конкурс, будуть розміщенні на «Писанковому дереві Перемоги», яке буде прикрашати Великодні дні в громаді.