Дата: 06.04.2023 09:43

товариство з обмеженою відповідальністю «Старий Порицьк»

скорочена назва ТОВ «Старий Порицьк»,

повідомляє про наміри

отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами підприємства,

ЄДРПОУ 37040033, Юсковець Микола Ігорович, тел. +38(0337)-292-24-05, porutsk@ukr.net КВЕД 01.41. Розведення великої рогатої худоби молочних порід (основний).

Юр.адреса: 45343, Волинська обл., Володимирський (кол. Іваничівський) р-н, Павлівська територіальна громада, с. Старий Порицьк.

Місцезнаходження  майданчику: Волинська область, Володимирський р-н (колишній Іваничівський р-н), Павлівська територіальна громада, село Старий Порицьк, вулиця Молодіжна, 21, 21 літера «Г», 21 літера «К».

Підприємство не потребує проходження процедури з оцінки впливу на довкілля, так як підприємство здійснює господарську діяльність, яка не підпадає під сферу застосування ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля».

Господарство здійснює свою діяльність у двох напрямках: молочне тваринництво і рослинництво. Товариство спеціалізується на відгодівлі та утриманні великої рогатої худоби молочної породи, виготовленні сирів, реалізації молочниї продуктів, зернових та меду. Забруднювачами атмосферного повітря є встановлене обладнання для обігріву приміщень та підігріву води для сироварні – твердопаливні котли, дизельний генератор для вироблення е/енергії при аварійному виключенні, автозаправний пункт для заправки власних транспортних засобів, корівники та вигульні майданчики для утримання ВРХ, зерноочисний комплекс, установка для виготовлення комбікорму, зерносклади, сироварня тощо.

Під час роботи підприємства в атмосферне повітря надходять такі забруднюючі речовини: Аміак – 1,699 т, Діоксид вуглецю – 43,161, Вуглецю оксид – 20,626 т, Метан – 131,993 т., Речовини у вигляді суспендованих твердих частинок – 7,795 т (в т.ч. Кальцію гідрооксид, Водню перекис, мікроорганізми,сажа ), Азоту діоксид – 0,318 т., Азоту (1)оксид(N2O) – 0,006 т., Диметилсульфід – 0,055 т., Метилмеркаптан(газ) – 0,018 т., Сірководень – 0,389 т., Диметиламін – 1,186 т., Кислота капронова – 0,162 т., Вуглеводні гpаничні – 0,006 т., Альдегід пропіоновий – 0,135 т., НМЛОС – 0,069 т., Кислота азотна – 0,001 т., Кислота оцтова – 0,001 т., Фенол – 0,018 т.. Всього 207,638 т. в рік.

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва, щодо скорочення викидів для підприємства не передбачаються, так як викиди не перевищують нормативних значень, пропозиції щодо дозволених обсягів викидів відповідають діючому законодавству.

Зауваження та пропозиції надсилати в Управління екології та природних ресурсів Волинської державної адміністрації (м.Луцьк, Київський майдан,9) протягом 1 місяця з моменту опублікування повідомлення в ЗМІ та подання повідомлення про наміри на електронні адреси Міндовкілля та Павлівську ОТГ Володимирського району.