Повідомлення-продовження термінів ГО-Голіброда О.А

Дата: 11.04.2023 09:19

Повідомлення про продовження термінів громадського обговорення проекту містобудівної документації

"ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ"

Павлівська сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті: «Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 2,0 га для іншого сільськогосподарського призначення-обслуговування господарських приміщень і споруд, які розташовані за межами населених пунктів біля с. Орищі Павлівської сільської ради Володимирського району Волинської області по вул. 40 років Перемоги на землях комунальної власності сільськогосподарського призначення – під господарськими будівлями і дворами».

Замовник розроблення детального плану території – Павлівська сільська рада .

Розробник детального плану території – ТОВ «Естр» .

Інвестор – Голіброда  Олександр Анатолійович.

Згідно з поданою інформацією в оголошенні, що розміщена на сайті Павлівської сільської ради, повідомляється, що громадські слухання проекту: «Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 2,0 га для іншого сільськогосподарського призначення-обслуговування господарських приміщень і споруд, які розташовані за межами населених пунктів біля с. Орищі Павлівської сільської ради Володимирського району Волинської області по вул. 40 років Перемоги на землях комунальної власності сільськогосподарського призначення – під господарськими будівлями і дворами»  заплановані на 14.04.2023 року  о 10.00  год. Враховуючи введений воєнний стан в Україні через військову агресію росії та постанову Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», продовжено термін проведення громадських обговорень проекту: «Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 2,0 га для іншого сільськогосподарського призначення-обслуговування господарських приміщень і споруд, які розташовані за межами населених пунктів біля с. Орищі Павлівської сільської ради Володимирського району Волинської області по вул. 40 років Перемоги на землях комунальної власності сільськогосподарського призначення – під господарськими будівлями і дворами» до 15.05.2023 р. та призначено громадські слухання на 10.00 год. 15.05.2023 року.

Дякуємо, за розуміння!

Павлівська сільська рада