Наводимо благоустрій!

Дата: 11.04.2023 09:44

Фото без описуПавлівська сільська рада в особі сільського голови Андрія Сапожника  та ТзОВ «Полімер» в особі директора Сергія Коптюка склали акт, згідно з яким Павлівській сільській раді було надано послуги механізмів по впорядкуванню стихійних сміттєзвалищ. Наразі на території Павлівської ТГ працює два бульдозери. Стихійне сміттєзвалище ліквідовується методом ґрунтового захоронення. Також на території громади наведенням благоустрою займається трактор з навантажувачем, що належить КП «Житлово-комунального господарства Павлівської сільської ради».

Робота, спрямована на забезпечення нормального екологічного та санітарного стану із залученням спецтехніки триває, але нам, жителям громади, потрібно усвідомити, що стихійні сміттєзвалища – це не лише неприємне оку явище, а й джерело негативного впливу на довкілля та здоров’я кожного з нас.  У травні місяці планується введеня вимог щодо користування сміттєзвалищем про що повідомимо згодом.

Пам’ятаймо : чисто не там, де прибирають, а там – де не смітять!