Обрано переможців конкурсу "Писанка Перемоги"!

Дата: 11.04.2023 16:30

Фото без опису10 квітня в приміщенні Публічної бібліотеки Павлівської сільської ради відбувся відбірковий етап конкурсу «Писанка Перемоги».
В конкурсі було представлено 117 виробів. Учасниками конкурсу були не лише жителі громади, а й комунальні заклади освіти та культури. Із дев’яти номінацій, які були запропоновані учасниками, члени журі обрали лідерів в семи категоріях. Вибрати найкращих було складним завданням, адже в кожній категорії була велика кількість гідних робіт. Після довготривалих роздумів та оцінок журі дійшли рішення та відібрали кращі роботи. Нагородження переможців відбудеться 19-го квітня в Публічній бібліотеці Павлівської сільської ради.
Щиро дякуємо усім учасникам конкурсу!
Нагадуємо, що усі конкурсні роботи Ви можете переглянути на «Писанковому дереві Перемоги», яке буде прикрашати Великодні дні в приміщенні Публічної бібліотеки. В дні свята (з 17-го по 20-те квітня) Ви зможете завітати в бібліотеку та зробити світлини біля атмосферної фото-зони та задонатити нашим захисникам.