"Великодній кошик" для батальйону "Тур"

Дата: 13.04.2023 13:01

Фото без описуНаші земляки цілодобово боряться зі зброєю в руках за вільне життя та незалежність українців. Тому потреби ЗСУ сьогодні як ніколи важливі для нашого суспільства. Від спільної волонтерської діяльності – моральної підтримки, фінансової та іншої допомоги залежать результати цієї війни.
Жителі Павлівської ТГ вирішили долучитись до подяки воїнам за ті подвиги, які вони щоденно демонструють на полі битви. Об’єднавшись, старости старостинських округів, працівники закладів загальної середньої та дошкільної освіти, закладів культури та просто небайдужі мешканці сіл Павлівської ТГ, організували збір продуктів перед Великодніми святами. Цього разу «великодні кошики» прямують до рук членів стрілецького батальйону «Тур». Цей батальйон був сформований на Волині з людей, яких пов’язує патріотизм, честь та хоробрість. За незгасаючі незламність та бійцівський дух діти висловили вдячність у зворушливих малюнках та віршах, аби кожне серце солдата билось з тією любов’ю і гордістю, які відчувають до них діти.
Ми дякуємо кожному, хто долучився до доброї справи. Саме добро, любов до Батьківщини та жага до свободи об’єднує нас та наближає до перемоги!

На фото: голова Павлівської сільської ради - Андрій Сапожник, застуник сільського голови - Сергій Фіть та військовослужбовці.