Задля оперативного пошуку роботи пропонуємо добірку корисних джерел

Дата: 20.04.2023 15:47

Від початку війни і до сьогодні до філій, управлінь та відділів Волинського обласного центру зайнятості звернулось 3 036 внутрішньо переміщених осіб. Найбільша кількість звернень від громадян, які колись жили у Донецькій, Харківській, Луганській та Херсонській областях.

За сприяння служби зайнятості нову роботу знайшли 836 переселенців. Серед посад, на які працевлаштовані: кухар, швачка, продавець продовольчих товарів, касир, бухгалтер, укладальник-пакувальник, підсобний робітник, оператор лінії у виробництві харчової продукції, завантажувач-вивантажувач харчової продукції, електрогазозварник, слюсар-електрик з ремонту електроустаткування, водій автотранспортних засобів, сестра медична, лаборант, лікар, інженер-енергетик, інженер-проектувальник тощо.

Задля оперативного пошуку роботи пропонуємо добірку корисних джерел для всіх, хто шукає чи пропонує роботу у Волинській області - тисніть на посилання https://vol.dcz.gov.ua/.../pracevlashtuvannya...