Домашнє насильство: як запобігти та протидіяти?

Дата: 21.04.2023 17:39

Домашнє насильство – одне із тих явищ, яке в воєнний період може загострюватись і при цьому залишатись непомітним. Жінки та діти, на перевеликий жаль, є більш вразливими, тому їм необхідно надати спеціалізовану підтримку та допомогу.

З цієї причини 20-го квітня було проведено зустріч провідного спеціаліста з питань захисту дітей та соціального захисту населення, Вікторії Нагорної, з працівниками правоохоронних органів – Іванною Атлас, старшим ДОП капітаном Павлівської ТГ та Юлією Карабан, ДОП лейтенантом поліції Павлівської ТГ.

На зустрічі обговорились питання особливостей міжвідомчої взаємодії по запобіганню та протидії домашньому насильству на рівні громади в умовах воєнного стану. Учасники бесіди підвели підсумки за квартал 2023-го року про порядок соціального супроводу кривдників. Проаналізували статистику здійснених виїздів та облік кривдників Павлівської ТГ станом на квітень 23-го року. Обговорили порядок їх подальшого супроводу та взаємодії органів поліції з громадою.

Наголошуємо, якщо Ви стали жертвою домашнього насильства, не мовчіть – звертайтесь за телефоном 102!