Звернення голови громади Андрія Сапожника з нагоди 37-ї річниці Чорнобильської катастрофи

Дата: 26.04.2023 09:20

Фото без описуШановні жителі Павлівської громади!

Дорогі ліквідатори!

Рівно 37 років тому відбулась подія, яка досі звучить страшним відлунням в пам’яті кожного українця.
Саме 26 квітня 1986 року згадується з тривогою та нотами печалі – в цей день сталась аварія, внаслідок якої деякі міста України досі непридатні для існування. Ще не згас вогник надії на те, що в тих містах розквітне та заіскриться новими барвами життя. Проте, на превеликий жаль, ми не зможемо повернути тих, хто віддав в жертву своє життя задля нашого майбутнього.
Число людей, які проявили мужність та відважність і героїчно прийняли цей виклик долі – працівники станції, ліквідатори, пожежники, медики – завдяки кожній людині, причетній до ліквідації, вдалось запобігти ще страшнішим наслідкам.
Тому сьогодні ми вшановуємо пам’ять тих, хто віддав своє життя в боротьбі з невидимим ворогом,  віддаємо шану та подяку тим ліквідаторам, які зараз серед нас.
Шановні ліквідатори Чорнобильської аварії! Ми безмежно вдячні Вам за відвагу, мужність та відданість, які Ви проявили в боротьбі з радіаційною катастрофою. Низький уклін та велика подяка за врятовані долі.
Щиросердечно бажаємо Вам та Вашим родинам миру, життєвої енергії, душевного спокою, міцного здоров’я, добробуту та благополуччя! Нехай події того страшного дня безповоротно залишаться в минулому, а спогади про них – лише навчать нас цінувати те, що маємо!

З повагою – Андрій Сапожник, голова Павлівської сільської ради