Успіх маленьких волейболісток ліцею с.Луковичі!

Дата: 27.04.2023 11:26

26 квітня в приміщенні ліцею села Зимно було проведено ХІХ Спортивні ігри школярів Волині з волейболу (дівчата). Між собою за перемогу змагались команди, що представляли Зимнівську, Іваничівську, Оваднівську, Павлівську та Устилузьку територіальні громади.

Кожна з учасниць проявила свої найсильніші сторони. Дівчата показали злагоджену командну гру, продуману тактику та відмінну витривалість. Волейболісткам вдавалось до кінця гри витримати інтригу, адже кожна команда була дуже сильною та вартою перемоги.

У підсумку змагань здобуте друге місце святкувала команда ліцею села Луковичі, яка з незначним відривом поступилась команді Іваничівського ліцею. Зі здобутим досвідом дівчата поїдуть виборювати перемогу на обласному рівні.

Висловлюємо вдячність директору закладу освіти, Руслану Недбайлу, за правильне спортивне виховання своїх учнів та вчителю фізичної культури, Володимиру Недбайлу, за якісну фізичну підготовку переможниць!

Дякуємо усім учасницям за гідну конкурентну гру!

Вітаємо наших юних волейболісток та бажаємо нових перемог!