Проведено чергову сесію сільської ради!

Дата: 05.05.2023 15:30

Сьогодні, 5 травня, в приміщенні Павлівської сільської ради під головуванням сільського голови Андрія Сапожника відбулась 26 сесія 8 скликання. Участь в роботі сесії взяли депутати ради, старости старостинських округів, працівники виконавчого комітету та гості засідання.

До порядку денного було винесено та прийнято 50 рішень.

Розпочалось засідання сесії з виконання гімну України, після чого вступне слово взяв голова Павлівської сільської ради Андрій Сапожник.

На порядок денний було висунуто ряд питань, зокрема питання  «Про передачу матеріалів», «Про надання матеріальної допомоги», «Про затвердження Програми для кривдників», «Про проведення громадського обговорення з питань перейменування вулиць у населених пунктах Павлівської ТГ», та інші.

Богдана Саюк доповіла питання, що стосуються управління майном комунальної власності. Учасники дискусій розглянули питання про передачу та прийняття майна, в результаті чого прийняли та ухвалили відповідні рішення.

Заслухавши доповіді начальника відділу земельних ресурсів, охорони природного середовища та комунальної власності Ростислав Бадивського, учасники засідання розглянули ряд питань, що стосуються землеустрою та прийняли відповідні рішення, попередньо внісши зміни в деякі з них.

Ознайомитися з прийнятими рішеннями ради можна буде згодом на офіційному сайті громади.