Вітаємо юних чемпіонів!

Дата: 05.05.2023 19:54

Сьогодні, 5 травня, в рамках Спортивних ігор школярів закладів середньої освіти Павлівської сільської ради серед гімназій було проведено змагання з мініфутболу. Ігри проводились на полі зі штучним покриттям.

У змаганнях взяли участь 5 команд – з гімназії с. Милятин імені Михайла Грицюка – філії Павлівського ліцею, команда гімназії с. Старий Порицьк – філії Павлівського ліцею, спортсмени гімназії с. Трубки – філії Павлівського ліцею, та команди з гімназій сіл Жашковичі та Топилище.

Протягом змагань на ігровому майданчику вирували справжні пристрасті, адже кожна команда була варта досягти якнайкращого результату. Боротьба була напруженою та дуже захопливою.

За результатами запеклих поєдинків переможцями стали такі команди:

I місце виборола команда гімназії с. Милятин імені Михайла Грицюка – філії Павлівського ліцею;

II місце здобула команда гімназії с. Старий Порицьк – філії Павлівського ліцею;

Фортуна усміхнулась команді гімназії с. Топилище, яка здобула III місце;

IV місце дісталось команді гімназії с. Трубки – філії Павлівського ліцею, а на V місці – команда гімназії с. Жашковичі.

Дякуємо кожному учаснику команди за максимальну віддачу на полі та майстерну гру! Окремі слова вдячності тренерам, які прищеплюють дітям любов до спорту та формують здоровий спосіб життя, залучаючи до подібних ігор!