Успішна співпраця з фондом «Незабудка»

Дата: 06.05.2023 12:30

Ті, що діють за покликом душі. Ті, що прагнуть змінити світ на краще. Ті, що прикладають зусиль, аби допомогти кожному, хто цього потребує. Ті, що не чекають винагород за свою добродушність та допомогу. Ті, що чинять з добрими помислами та з бажання реалізувати свою громадянську позицію…

Про волонтерів та їхню діяльність можна говорити ще дуже багато. Але найкраще про подвиги цих земних янголів говорять їхні вчинки. До таких свідомих людей належать учасники Іваничівського благодійного фонду «Незабудка», які активно сприяють волонтерській діяльності та всіляко підтримують наших добровольців. Завдяки співпраці з фондом на днях голова Павлівської сільської ради Андрій Сапожник та заступник сільського голови Сергій Фіть придбали генератор для військових 14 ОМБР, які зараз виборюють нашу незалежність.

Ми вдячні Іваничівському благодійному фонду «Незабудка» за вагомий внесок в наближення нашої перемоги! Також дякуємо усім жителям громади, які невтомно долучаються до благородної справи!

На фото: вдячні вогнеборці поруч з отриманим генератором