Провели атестацію бібліотекарів ліцеїв

Дата: 09.05.2023 15:46

9 травня в сесійній залі приміщення Павлівської сільської ради відбулась атестація бібліотекарів ліцеїв сіл Колона та Риковичі.

З метою  професійного і посадового росту атестувалось дві працівниці – Зінаїда Шмігель, бібліотекарка ліцею села Риковичі та Тамара Грицюк, бібліотекарка ліцею імені Сергія Дармофала с. Колона.

Проводили атестацію начальник відділу організаційно-кадрової та правової роботи Ірина Бобрик, завідувач клубу с. Радовичі Зоя Гурська, головний спеціаліст гуманітарного відділу Олена Шумик на чолі з головою комісії – керуючою справами (секретарем) виконавчого комітету Оленою Гусар та секретарем комісії – директоркою Публічної бібліотеки Павлівської сільської ради Волинської області Оксаною Патер.

Відповідно до рішення членів комісії обох книгівниць атестовано на відповідність займаній посаді.

Атестацію було проведено в атмосфері вимогливості, доброзичливості, відповідно до вимог чинного законодавства.