І знову перемога!

Дата: 16.05.2023 16:36

Фото без описуВ Луцьку на базі Обласної дитячо-юнацької спортивної школи відбувся Чемпіонат Волинської області з волейболу серед дівчат 2008р.н. і молодших. Змагання стартували 15 травня за програмою обласної спартакіади «Волинь спортивна – 2023».

У чемпіонаті взяли участь команди з 14-ти закладів освіти територіальних громад Волинської області. Павлівщину представляла команда волейболісток ліцею села Луковичі на чолі з тренером Володимиром Недбайлом.

В запеклій спортивній боротьбі нашим дівчатам вдалось отримати місце серед п’ятірки найкращих команд та вийти на фінальний етап змагань. Юні волейболістки показали свою вправність та спритність, виборовши перемогу в змаганні з командою Торчинської ТГ та завдавши поразки команді, що представляла Горохівщину.

Змагання проводились з метою популяризації волейболу, підвищення рівня спортивної майстерності учасниць та пропаганди здорового способу життя серед учнівської молоді. Кожен поєдинок команд був надзвичайно захопливим та цікавим. Усі команди-суперниці були сильними та вартими перемоги. Кожен з присутніх у залі та на гральному майданчику отримав заряд позитиву та бадьорості.

Ми щиро вітаємо команду волейболісток ліцею села Луковичі з гідною перемогою та заслуженою путівкою до фіналу!

Бажаємо не зупинятись на досягнутому та впевнено підкорювати нові спортивні висоти!

Дякуємо вчителю фізичної культури, Володимиру Недбайлу, та директору закладу освіти села Луковичі, Руслану Недбайлу, за гарне наставництво та правильний підхід до спортивного виховання юних чемпіонок!